Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost

  • 51 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost Βαρσοβία 51 τ.μ. Βρίσκεται περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Θέατρο Wielki και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Warszawa ZOO, ο οποίος είναι σε απόσταση 700 μέτρων. Για την άνεση των επισκεπτών το κατάλυμα προσφέρει πλυντήριο πιάτων, καθώς και εξοπλισμό σιδερώματος και σίδερο και σιδερώστρα

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Στο Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost παρέχεται πρόσβαση σε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Ο Ζωολογικός Κήπος της Βαρσοβίας απέχει 11 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Παλάτι Κρασίνσκι βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Η στάση λεωφορείων Szymanowskiego 01 είναι σε απόσταση 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost Βαρσοβία
Namyslowska Superior Apartment By Bookinghost
Τιμή μόνο για κινητά

Namyslowska Superior Apartment By Bookinghost

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
495 μ από το κατάλυμα
USD 102 USD 92
ανά νύχτα
Homelike Namyslowska
Τιμή μόνο για κινητά

Homelike Namyslowska

513 μ από το κατάλυμα
Golden Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Golden Apartment

10
Εξαιρετικό 58 σχόλια
895 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Wileńska Railway Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost περιλαμβάνουν ΕθΝικό Στάδιο της Βαρσοβίας, Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη καθώς και Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας.
    • Στο το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost περιλαμβάνουν Plac Hallera και Kuchnia Czerwony Rower και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost;
      Το Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost είναι 51 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Wileńska Railway Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Nowa Praga Homely Apartment By Bookinghost Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο